Aké je POSLEDNÉ číslo vášho dátumu narodenia? Neuveríte aký osud vás podľa toho čaká.

Myslíte si, že dátum vášho narodenia skoro nič neznamená? Konkrétne posledné číslice ale odhaľujú viac, než by vás kedy napadlo!

Rok narodenia prezradí o človeku samom o sebe naozaj mnohé. Čínsky kalendár sa orientuje práve podľa roku narodenia a je schopný tak veľmi podrobne opísať človeku jeho charakter i povahu. Zvlášť ale posledné číslice nesú význam, ktorý je naozaj dôležitý. Je ochraňovaný jedným z piatich živlov, ktorý určuje váš osud. Presvedčte sa sami! Sedí to na vás?

Krajina (posledné číslo 8 alebo 9): Ste spoľahlivý človek a máte nekonečnú trpezlivosť. Vďaka sile Krajina oplývate od detstva vysokými ambíciami a idete si za svojím cieľom. Máte radi poriadok a vo všetkom prehľad. jediné, čo vás v živote desí, je neistota.

Oheň (posledné číslo 6 alebo 7): Ste rodení dobrodruhovia. Ľudia, ktorých živlom je oheň, sú vášnivý a nespútaní. Nerozmýšľate nad tým, čo bude a žijete prítomnosťou. Život si viete užívať plnými dúškami a zbytočne sa netrápite s malichernosťami a občas aj s vecami, ktoré sú bohužiaľ dôležité.

Článok pokračuje na druhej strane >

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *