Žena počas tehotenstva videla mŕtvych príbuzných! Keď sa zistilo prečo sa to deje, všetci ostali v šoku.

Tehotenstvo hoci býva sprevádzané viacerými nepríjemnými ťažkosťami, treba uznať, že pre každú je to predsa len to najkrajšie obdobie.

 Leona Daly (37) ale prežívala počas tehotenstva hotové muky. Začali sa jej totiž zjavovať mŕtvi ľudia a nakoniec upadla do kómy. Keď sa po pôrode zistilo prečo, všetci boli v šoku!…

Pre Leonu Daly tehotenstvo rozhodne nebola prechádzka ružovým sadom. Trpela silnými bolesťami a mala psychické problémy. Dokonca videla mŕtvych ľudí. Nechápala, čo sa jej to deje, a myslela si, že sa jednoducho dočista zbláznila. Vídala totiž mŕtvých príbuzných a raz dokonca aj Ježiša! Jej stav sa začal zhoršovať a lekári si s Leonou nevedeli rady.

Všetci sa obávali najhoršieho.

Nakoniec upadla do kómy a lekári sa báli, že došlo na najhoršie. Lenže žena sa vzchopila, asi ju nakopla túžba spoznať svojho nenarodeného syna. Z kómy sa prebrala a porodila zdravého chlapčeka. Až po pôrode ju doktori mohli operovať a všetci boli v šoku.

Žena mala totiž v tele niečo, čo vyzeralo ako nádor a bolo veľké ako tenisová loptičku. Lekári si myslia, že išlo o nenarodené dvojča, malo to totiž vyvinuté zuby a vlasy. “Nádor” jej odobrali a od tej doby sa jej stav rapídne zlepšil a už nevidela svojich mŕtvých príbuzných.

Článok pokračuje na druhej strane >

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *